Deweloper dla rodziny

Znamy i rozumiemy wymagania stawiane przez rodziny, dlatego od ponad 20 lat tworzymy osiedla dostosowane do ich potrzeb

Poznaj nas i przekonaj się, że

budujemy dla rodzin

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską działającą od 1992 roku. Od samego początku każda inwestycja realizowana przez nas była projektowana z myślą o rodzinach, tak aby zapewnić im największy komfort życia. Dlatego szczególną wagę przywiązujemy do: dogodnej lokalizacji, funkcjonalnego układu projektu i kameralnej zabudowy. Wszystkie nasze budynki wykonane są z najwyższych jakości materiałów i spełniają najwyższe normy ekologiczne,a ich mieszkańcom gwarantują zoptymalizowane koszty utrzymania.

Jesteśmy dumni, że nasze mieszkania i domy wybrane zostały przez setki rodzin i na trwałe wpisały się w krajobraz Wielkopolski.

Dowiedz się co oznacza

deweloper dla rodziny

Poznaj naszą filozfię

Wiemy, że nie budujemy tylko domów. Tworzymy miejsca, gdzie spełniają się marzenia naszych klientów i ich rodzin. Dlatego będąc odpowiedzialną i rzetelną firmą, dokładamy wszelkich starań, aby te marzenia się spełniły. Jak to robimy?

Projektując każdą inwestycję wybieramy najlepszą lokalizację z łatwym dostępem do powierzchni handlowo-usługowych, szkół i przedszkoli, terenów zielonych oraz infrastruktury rozrywkowej.
Nasze budynki charakteryzują się praktycznym układem, który jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość materiałów z których wykonane są nasze realizacje.
Wiemy, że bezpośredni kontakt z inwestorem jest ważny, a my będąc firmą rodzinną jesteśmy wstanie go zagwarantować. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów  w całym procesie decyzyjnym jak i już po oddaniu mieszkania.

budujemy domy i mieszkania

doceniane przez rodziny

  • Mili, otwarci i pomocni, również po etapie upływu gwarancji to cechy jakimi określiłbym zespół Kosdom. Zawsze liczą się ze zdaniem mieszkańców - co obecnie jest chyba niespotykane.

    Jan Soplicowo
  • Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, że podjęliśmy decyzję o zakupie szeregowca właśnie od tego dewelopera. Przemyślany układ pomieszczeń, a przede wszystkim wyjątkowo wysoki standard wykonania, to cechy charakterystyczne dla tej firmy.

    Izabela os. Ułańskie
  • Jestem bardzo zadowolony ze standardu wykończenia mieszkania, które nabyłem w 2014 roku. Kosdom to zdecydowanie zaprzeczenie wszystkich negatywnych opinii, jakie można usłyszeć na temat firm z tej branży. Warto zobaczyć i porównać.

    Łukasz Mieszkaniec os. Sarmackiego